Nozares atbildība

LSBA un tās biedri ir atbildīgas organizācijas, kas apzinās spēļu atkarības iespēju. Biedrība darbojas pēc ētikas kodeksa, kā arī atbalsta dažādus atkarību profilakses projektus un organizācijas

  • LSBA biedri darbojas pēc ētikas kodeksa un nozares politikas pamatnostādnēm

  • Atbalsta dažādus atkarību profilakses projektus visā Latvijā

  • Veic sabiedriskās domas pētījumus azartspēļu atkarības monitoringam

Azartspēļu atkarība

Azartspēles ir aizraujošas un izklaidējošas, tādēļ tām ir paaugstināts atkarības rašanās risks. Lielākajai daļai cilvēku, kuri gūst prieku no azartspēlēm kazino, tā ir izklaidējoša pieredze.

Bet ja esat zaudējuši kontroli azartspēlēs un tās ir pārņēmušas Jūsu dzīvi, dominē Jūsu domās un nevarat apstāties spēlēt, līdz ir beigusies nauda, vai azartspēļu dēļ esat zaudējuši draugus, tad meklējiet palīdzību pie biedrības "Esi brīvs!" psihologiem un narkologiem, vai sazinieties ar kādu no reģionu speciālistiem. Narkologi_2018

Esi brīvs

Biedrība Esi brīvs! dibināta 2007.gada pavasarī, turpinot jau 2005.gadā uzsāktās sociālās kampaņas Esi brīvs! izglītojošo darbību Latvijas skolās.

Biedrības mērķis ir uzrunāt jauniešus, viņu vecākus, skolotājus un sabiedrību kopumā, popularizējot uzskatu, ka būt brīvam no jebkādām atkarībām ir stilīgi un daudz interesantāk nekā tad, ja esi atkarīgs no šķietami patīkamām vielām un procesiem.

Doties uz organizācijas mājaslapu

LSBA atbalsta

LSBA biedri atbalsta dažādu organizāciju darbību, sociālos, kultūras un sporta projektus. Atbalstīto organizāciju skaitā ir:

"Esi brīvs" Latvijas Bērnu fonds Bērnu hematoloģijas fonds Latvijas Olimpiskās komitejas sociālo fonds