Preses relīze

Latvijas Spēļu biznesa asociāciju vadīs tās ilggadējais padomnieks Arnis Vērzemnieks

Par Latvijas Spēļu biznesa asociācijas (LSBA) prezidentu ievēlēts Arnis Vērzemnieks, kurš iepriekš vairākus gadus LSBA strādājis par padomnieku komunikācijas un interešu pārstāvniecības jautājumos. A. Vērzemniekam ir ilggadēja pieredze publisko attiecību un interešu pārstāvniecības jomā.

Kā galvenās asociācijas prioritātes jaunais vadītājs norāda dialoga veidošanu ar valsti, kopīgi strādājot pie aktuālajiem nozares politikas veidošanas jautājumiem un regulējošo tiesību aktu izstrādes, iedzīvotāju izglītošanu par azartspēļu atkarību veidošanos un drošas spēles pamatnosacījumiem un problēmspēlētāju tiesību aizsardzība.

“Azartspēļu nozare ir neatņemama mūsdienu atpūtas un izklaides industrijas sastāvdaļa. Mūsu misija ir nodrošināt drošu un patīkamu vidi mūsu klientiem, piedāvājot augstākās klases viesmīlību un palīdzot viņiem atbildīgi spēlēt. Asociācija pārstāv Latvijas vadošos azartspēļu operatorus un cieši sadarbojas ar regulatoriem, valdību, labdarības organizācijām un citām nozares ieinteresētajām personām. Mēs iestājamies par nozares modernizāciju un inovācijām, saskaņotu regulējumu un taisnīgu nodokļu režīmu. Asociācijas biedri ir apņēmušies veicināt sociālo atbildību un drošu spēles vidi,” norāda LSBA prezidents Arnis Vērzemnieks.

Par LSBA

Latvijas Spēļu biznesa asociācija pārstāv spēļu biznesa nozarē strādājošo uzņēmumu intereses valsts un publiskajā sektorā, un tās mērķis ir veicināt Latvijas spēļu biznesa kopējo attīstību un atbildīgu azartspēļu patēriņu. Šobrīd LSBA sastāvā ir 9 biedri, kas ir vadošie uzņēmumi Latvijas spēļu biznesā.