Preses relīze

Notiks otrā Latvijas Spēļu biznesa asociācijas organizēta publiskā diskusija “Azartspēles pilsētvidē”

 

Otrdien, 22. martā, Rīgā notiks otrā Latvijas Spēļu biznesa asociācijas organizēta publiskā diskusija vairāku sarunu ciklā – šajā reizē par azartspēļu zāļu iekļaušanos pilsētā veidā, kas mazinātu problemātisku paradumu attīstības risku. Diskusijas mērķis ir atspoguļot Latvijā apspriestos risinājumus, ārvalstu praksi un secināt, vai ir iespējams sabalansēt iedzīvotāju, pašvaldību, nozares un sabiedrības intereses.

 

Diskusijas dalībnieki vērtēs aktuālo situāciju, normatīvo regulējumu un ieceres attiecībā uz azartspēļu zāļu izvietojumu un vizuālo izskatu. Būs iespēja dzirdēt speciālistu viedokli par faktoriem saistībā ar azartspēļu zāļu pieejamību, kas var ietekmēt atkarības riskus, kā arī uzzināt, vai pilsētvides psiholoģija var sniegt atbildi, kādiem ir jābūt kritērijiem, meklējot azartspēļu zāļu īsto vietu.

 

PUBLISKĀ DISKUSIJA “AZARTSPĒLES PILSĒTVIDĒ” notiks otrdien, šī gada 22. martā no plkst. 11:00 līdz plkst. 12:15 Rīgā, pasākumu telpā Fantadroms (Rīga, Gustava Zemgala gatve 74a, biroju ēka “Henrihs”). Ierašanās no plkst. 10:45.

 

Pasākumā piedalīsies:

  • Arnis Vērzemnieks, Latvijas Spēļu biznesa asociācijas prezidents
  • Sandijs Semjonovs, žurnālists, pasākuma moderators
  • Mārtiņš Eņģelis, pilsētvides un tūrisma pētnieks, kritiķis
  • Valdis Pumpurs, drošības eksperts, vecākais konsultants korporatīvo risku vadības uzņēmumā “SIA NORDSAGE”
  • Sarmīte Skaida, ārsts narkologs, psihiatrs, Latvijas Narkologu asociācijas valdes locekle

 

Pasākums notiek zaļajā režīmā – katram no klātesošajiem ir nepieciešams sadarbspējīgs sertifikāts, ID karte vai pase un maska. Lūgums informēt par dalību pasākumā līdz pirmdienas, 21. marta plkst. 18:00, rakstot uz jgavars@golin.com vai zvanot uz tālruni 26046701.

 

Diskusija tiks pārraidīta attālināti / tiešraidē – “Droša spēle” Facebook kontā.