Preses relīze

Seminārā pašvaldību darbiniekiem stāstīs par azartspēļu atkarību

Latvijas Spēļu biznesa asociācija (LSBA) sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību un atkarību ekspertiem 19. decembrī 11:00 organizē tiešsaistes semināru pašvaldību sociālo dienestu un citiem darbiniekiem, lai palielinātu izpratni par azartspēļu atkarības veidošanos, tās prevenciju un ārstēšanu.

 

Seminārā eksperti dalīsies zināšanās un pieredzē par to, kā veidojas azartspēļu atkarība, kādi ir prevencijas pasākumi un kādas ir efektīvākās ārstēšanas metodes. Tiks sniegti ieteikumi, kā atbilstoši rīkoties tuviniekiem, citiem līdzcilvēkiem un speciālistiem. Tāpat par savu darbību pastāstīs organizācija “Anonīmie spēlmaņi”.

 

Pašvaldību sociālo dienestu darbinieki ikdienā tiekas ar iedzīvotājiem, kas ir nonākuši grūtībās, un spēj konstatēt, ka ir nepieciešama palīdzība un sniegt to, kā arī informēt par citām atbalsta iespējām. Šajā seminārā varēs gūt padziļinātāku skaidrojumu par azartspēļu atkarību, kā arī informāciju par pieejamiem atbalsta rīkiem.

Seminārā piedalīsies:

  • Rita Kuzņecova,sertificēta psihiatre un narkoloģe, kura pastāstīs par azartspēļu atkarības veidošanos un ārstēšanu;
  • Ļubova Drelinga, klīniskā psiholoģe, kura pastāstīs par līdzatkarību;
  • Māris Ķirsons, atkarību speciālists, kurš pastāstīs par Minesotas programmu;
  • Helmuts Lukačovs, organizācijas “Anonīmie spēlmaņi” kurš pārstāvis pastāstīs par to kā tiek sniegta palīdzība atkarīgajiem no viņu puses;
  • Līga Batalauska, Latvijas Spēļu biznesa asociācijas pārstāve, kura informēs par pieejamiem atbalsta rīkiem.

 

Semināram varēs pieslēgties, izmantojot šo saiti: https://bit.ly/3YnOD7h

Pasākuma norisei ikvienam interesentam būs iespēja sekot līdzi arī facebook lapā Droša spēle: https://fb.me/e/2iH0lW2Gh